Toernooiwinnaars 2017

Toernooiwinnaars 2017 van T.V. de Balletuin:

Tuintoernooi 2017

Tuintoernooi 2017

Het is een geslaagd Tuintoernooi geweest! Elke dag lekkere hapjes, een muzikale feestavond en enerverende finaledag.

De Tuintoernooi commissie bedankt alle deelnemers en vrijwilligers en graag tot volgend jaar!

Finales op Toernooi.nl Foto Album

Van 2 t/m 10 september heeft het Slaaphuys Berkenslag toernooi plaatsgevonden. Jacques Dekker en Stefan Schilder gingen in de Heren Dubbel 7 35+ met de beker naar huis.

In huize Dekker is het echter dubbel feest aangezien José Dekker samen met Irmgar de Gier de Dames Dubbel 6 35+ titel voor zich hebben opgeëist.

Jacques Dekker & Stefan Schilder

Jacques Dekker & Stefan Schilder

José Dekker & Irmgar de Gier
TV 't Woud

Bij zowel het toernooi van L.T.C. Wings in Oosterblokker als T.V. 't Woud heeft Anna Veer succes geboekt in de Dames Enkel 6 categorie.

Michael Fennis & Martijn de Leeuw toonden bij Wings aan het beste koppel te zijn in de Heren Dubbel 7. Anna, Michael en Martijn van harte gefeliciteerd!

Kampioen in de Dames Enkel 6:
Anne Veer (links)

Anna Veer (l) & Ariadne Polderman (r)

Anna Veer (l) & Ariadne Polderman (r)

Kampioen in de Heren Dubbel 7:
Michael Fennis & Martijn de Leeuw

v.l.n.r.: Paul Schaap, Peter Visser, Michael Fennis en Martijn de Leeuw

v.l.n.r.: Paul Schaap, Peter Visser, Michael Fennis en Martijn de Leeuw

Bij het toernooi van TV Swaegh hebben twee dubbelteams de finale gehaald en deze zelfs weten te winnen!

TV Swaegh

Kampioen in de Gemengd Dubbel 5: Anne van der Streek & Kelly Jonker

Kelly Jonker & Anne van der Streek

Kelly Jonker & Anne van der Streek

Kampioen in de Heren Dubbel 7 35+: Erwin Croon & Jerry Tonneman

Erwin Croon en Jerry Tonneman

Erwin Croon en Jerry Tonneman

beker

Kampioenen Voorjaarscompetitie 2017

2 van onze teams zijn kampioen geworden in de voorjaarscompetitie regio NoordWest:

Zaterdag gemengd 17+ 6e klasse, team 1:
Lilian Hijnen, Sawita Autar, Erwin Dekker, Anne v/d Streek

Zondag dames 17+ 5e klasse, team 2:
Eline Manshanden, Francis Dooper, Patricia Holla, Phyllis Kunst

TV De Balletuin
Right Menu Icon