Teams VJC 2015

[symple_tabgroup] [symple_tab title=”Zaterdag”] [symple_column size=”one-third” position=”first” fade_in=”false”]

Heren zaterdag (heren 1)

Jelle Groen
Jordi Putman
Donnie Putman
Mart Wieland
Jimmy Zandbergen
Jan Chris Siegers

[/symple_column][symple_column size=”one-third” position=”middle” fade_in=”false”]

Heren – zaterdag (heren 2)

Piet Groen
Vinod Autar
Robert van Beek
Anne van de Streek
Erwin Dekker
Bert Meulenberg

[/symple_column][symple_column size=”one-third” position=”last” fade_in=”false”]

Heren – zaterdag (heren 3)

Richard Minne
Alex Hijnen
Martin Haubrich
Martijn Klein-Woolthuis
Martijn de Leeuw
Marcel Groen

[/symple_column][symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”false”]

Dames zaterdag (dames 1)

Denise Bijlsma
Kirsten Bijlsma
Sandy Kessing
Charlotte Verweij
Betty Haubrich
Kelly Jonker

[/symple_column][symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”false”]

Heren zaterdag 35+ (veteranen)

Wilfred Achthoven
Karel van Leuffen
Jaap de Vent
Jos vd Berg
Alex Buijsman
Jacques van Rooij
Gordon de Ruijg
Martijn Volkers

[/symple_column] [/symple_tab] [symple_tab title=”Zondag”] [symple_column size=”one-fourth” position=”first” fade_in=”false”]

Zondag (gemengd 35+) team 1

Rein Visser
Ada Mantel
Trudy Schoone
Joke Visser
Rob Autar
Erwin Croon

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”first” fade_in=”false”]

Zondag (gemengd 18+) team 1

Alex van der Linde
Jacques Dekker
Miranda Houthuijsen
Pauline Janssen
José Dekker

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”middle” fade_in=”false”]

Zondag (herendubbel 35+)

Alon Jas
Gerry Messchaert
Rob de Wit
Jan Siebring
Cor de Ridder
Hans Jonker
Martin Lang

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”last” fade_in=”false”]

Dames zondag (dames 1)

Astrid Messchaert
Agnes Boddéus
Ellen Dammes
Ramona Kriller
Annemarije Zoutendijk
Jitske van der Bijl

[/symple_column] [symple_column size=”one-fourth” position=”first” fade_in=”false”]

Zondag dames 2

Renate Schouten
Ramona Hart
Evelien Droog
Stephanie Nierop
Marja Pronk

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”first” fade_in=”false”]

Zondag gemengd 35+ team 2

Bas Knoop
Jolanda Burgerding
Jeannette Damen
Gerrit Toenink
Ria Siebring

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”middle” fade_in=”false”]

Zondag (gemengd 18+) team 2

Sawita Autar
Monica Minne
Evelien Kluft
Lilian Minne
Remi Muller
Arne Veenstra
Gerben Leinenga

[/symple_column][symple_column size=”one-fourth” position=”last” fade_in=”false”]

Zondag gemengd 35+ team 3

Michelle Tingen
Esther Ranzijn
Cor Ranzijn
Luuk Bouma
Riet Dolfin
Sjors Hoogland

[/symple_column] [/symple_tab] [symple_tab title=”Donderdag”]

Dames donderdag 35+

Lia Bogaards
Marja vt Schip
Petra Groen
Elly Frank
Jean Vermeulen
Janneke Bosma

[/symple_tab] [/symple_tabgroup]
teamfoto-mix-1-35plus.jpg

Team Mix 1 35 +: Trudy Schoone, Erwin Croon, Ada Mantel, Rob Autar, Joke Visser en Rein Visser

TV De Balletuin
Right Menu Icon