Teams en Uitslagen VJC 2016

De KNLTB heeft haar standen- en uitslagenzoeker aangepast met de Voorjaarscompetitie 2016.

Voor het gemak hierbij alle teams van de Balletuin die meedoen. Weet je je poule nummer? Gebruik dan Ctrl-F om deze snel op deze pagina te vinden.

Donderdag:

T.V. De Balletuin 1
1326 Donderdag Morgen 3e klasse Dames dubbel 17+

Petra Groen, Marja van het Schip, Elly Frank, Jean Vermeulen en Lia Bogaards

Zaterdag:

T.V. De Balletuin 1
9019 Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren 17+

Jelle Groen, Jordi Putman, Donnie Putman, Youri Putman en Jimmy Zandbergen

T.V. De Balletuin 2
9088 Zaterdag Hele dag 5e klasse Heren 17+

Anne vd Streek, Erwin Dekker, Mart Wieland, Robert vd Beek en Vinod Autar

T.V. De Balletuin 3
9127 Zaterdag Hele dag 6e klasse Heren 17+

Alex Hijnen, Richard Minne, Martijn de Leeuw, Michel Fennis en Marcel Groen

T.V. De Balletuin 4
9122 Zaterdag Hele dag 6e klasse Heren 17+

Gordon de Ruijg, Duncan de Ruijg, Martijn Volkers, Jerry Tonneman, Alex Buijsman, Harm Tensen en Dave Doves

T.V. De Balletuin 5
9123 Zaterdag Hele dag 6e klasse Heren 17+

Roland Dol, Taksen de Nijs, Jerry van Althuis en Bob van Althuis

T.V. De Balletuin 1
9608 Zaterdag Hele dag 1e klasse Dames 17+

Charlotte Verwey, Kelly Jonker, Denise Bijlsma, Kirsten Bijlsma en Sandy Kessing

T.V. De Balletuin 2
9650 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames 17+

Sawita Autar, Ramona Hart, Lilian Minne, Monica Minne en Evelien Kluft

Zondag:

T.V. De Balletuin 1
4464 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd 17+

Jacques Dekker, Jose Dekker, Pauline Janssen, Miranda Houthuijsen, Mark Lakeman en Paul Wagenaar

T.V. De Balletuin 1
4523 Zondag Hele dag 4e klasse Dames 17+

Ramona Kriller, Agnes Boddéus, Ellen Dammes, Annemarie Zoutendijk en Jitske vd Bijl

4563 Zondag Hele dag 3e klasse Heren 17+ – T.V. De Balletuin 1

Gerben Leinenga, Hugo Jong, Thijs Broersen en Arne Veenstra

T.V. De Balletuin 1
4651 Zondag Hele dag 1e klasse Heren dubbel 35+

Jan Siebring, Alon Jas, Rob de Wit, Cor de Ridder, Gerry Messchaert en Hans Jonker

T.V. De Balletuin 1
4707 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd dubbel 35+

Rein Visser, Joke Visser, Rob Autar, Ada Mantel, Trudy Schoone en Erwin Croon

T.V. De Balletuin 2
4714 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd dubbel 35+

Bas Knoop, Jolanda Knoop, Gerrit Toenink, Jeanette Damen en Ria Siebring

T.V. De Balletuin 3
4721 Zondag Hele dag 4e klasse Gemengd dubbel 35+

Michelle Tingen, Sjors Hoogland, Esther Ranzijn, Luuk Bouma, Riet Dolfin en Cor Ranzijn

TV De Balletuin
Right Menu Icon