Teams en Uitslagen RWBC 2015

games-sets-netpaal

RWBC Noordwest 2015/2016

TV De Balletuin doet met 8 teams mee aan de Regio Winter Buiten Competitie editie 2015 – 2016.

Alle poule samenstellingen en uitslagen zijn opvraagbaar via de Standen- en Uitslagenzoeker van de KNLTB.
Voor het gemak zijn alle poules en linkjes hier reeds verzameld.

Elke link opent in een nieuw tab of venster naar de clubinfo pagina van de KNLTB.

[symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”true”] 0108 Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren 17+

Duncan de Ruijg (captain), Gordon de Ruijg, Patrick Kluft, Martijn Volkers, Jerry Tonneman, Alex Buijsman

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=1a78ec44-a398-49d0-85d2-93dd7b8ce907″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

Tennis Vereniging Reinaldapark 1
L.T.C. D.E.M. 1 
T.V. Westzijderveld 3
T.V. De Balletuin 1
T.V. De Hulk 2
T.C. Kattenlaan 2
T.V. Alkemade 2
T.V. Westzijderveld 4
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”true”] 0201 Zaterdag Hele dag 1e klasse Gemengd 17+

Alex Hijnen (captain), Martijn de Leeuw, Monica Minne, Lilian Hijnen

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=581d3820-934e-4944-9568-ebaf4929db36″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

T.C. IJsbaanpad 1
A.L.T.C. De Algemene 2
L.T.C. De Zes Wielen 1
T.V. De Balletuin 1
K.Z.T.V. 1
T.V. Elckerlyc 1
T.C. Kattenlaan 3
T.C. Kattenlaan 1
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”true”] 1123 Zondag Hele dag 4e klasse Heren 17+

Arne Veenstra, Hugo Jong, Thijs Broersen, Gerben Leinenga

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=4a843171-7354-4d68-9ab9-c84dba71a84c” color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

Krommenieër L.T.V. 1
T.V. De Balletuin 1
L.T.C. De Zes Wielen 1
T.V. Warmenhuizen 1
T.V. Zaansport 4
T.V. Westzijderveld 1
T.V. Oudorp 1
Schager T.C. 2
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”true”] 1201 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 17+

Anne van de Streek (captain), Kelly Jonker, Kirsten Bijlsma, Erwin Dekker

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=9d537076-776c-4a18-9ac6-358ef7fb3282″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

T.V. De Balletuin 1
Krommenieër L.T.V. 1
T.V. Westzijderveld 1
ASTV Chip & Charge 1
T.V. Forescate 1
S.T.V. Qravel 1
ASTV Chip & Charge 2
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”true”] 1214 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd 17+

José Dekker (captain), Pauline Janssen-Dekker, Trudy Schoone, Mario Semler, Erwin Croon, Jacques Dekker

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=7639b4e2-ef12-420e-9a17-3a192588e36d” color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

T.V. Overhout 1
T.V. Tulp 1
T.V. De Balletuin 2
ASTV Chip & Charge 3
S.T.V. Qravel 4
Lawn Tennis Ver. Zevenhoven 1
L.T.C. De Zes Wielen 2
T.C. Marken 1
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”true”] 1220 Zondag Hele dag 4e klasse Gemengd 17+

Sawita Autar (captain), Remi Muller, Harm Tensen, Ramona Hart

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=5cc3ae4d-4319-4c27-ac99-3473a47ba879″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

ASTV Chip & Charge 7
T.C. Daalmeer 1
T.V. Warmenhuizen 1
T.V. Oudorp 1
T.V. De Balletuin 3
Tennis Vereniging Reinaldapark 1
T.C. ’t Twiske 
ASTV Chip & Charge 6
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”true”] 1514 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd dubbel 35+

Bas Knoop (Captain), Eric de Wilde, Jolanda Knoop, Ria Siebring

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=3ef68e62-b961-4612-bb36-4aa801f656c4″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

T.V. Zaansport 1
T.V. Hoog-Op 2
T.V. De Balletuin 1
T.V. Elckerlyc 2
[/symple_column] [symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”true”] 1524 Zondag Hele dag 4e klasse Gemengd dubbel 35+

Sjors Hoogland, Riet Dolfin, Esther Ranzijn, Luuk Bouma, Michelle Tingen

[symple_button url=”http://publiek.mijnknltb.nl/StandenEnUitslagen.aspx?id=69499593-7389-46f6-91c4-cdd2ee00b517″ color=”blue” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Uitslagen & Stand[/symple_button]

T.V. Het Vennewater 1
T.C. Marken 1
T.V. De Balletuin 2
Krommenieër L.T.V. 1
T.V. De Drieban 2
L.T.C. De Zes Wielen 2
Medemblikker T.C. 2
T.V. Elckerlyc 5
[/symple_column]

TV De Balletuin
Right Menu Icon