Spelers VJC 2014

15 teams doen gedurende 7 weken mee aan de Voorjaarscompetitie Noordwest 2014. Onderstaand het overzicht van alle spelers per team.

Voor een overzicht van alle teams met links naar de uitslagen is er de pagina: Uitslagen en Standen.

[column size=”one-third”]Dames donderdag 18+ team 1

3e klasse afdeling 1324

Lia Bogaards
Els vd Sloot
Marja vt Schip
Petra Groen (aanv.)
Elly Frank
Jean Vermeulen

[/column][column size=”one-third”]Herendubbel zaterdag 35+ team 1

3e klasse afdeling 4064

Frank Baltus
Willem Struyk (aanv.)
Alex Buijsman
Kees van Langen
Eric de Wilde

[/column][column size=”one-third” last=”true”]Herendubbel zaterdag 35+ team 2

4e klasse afdeling 4075

Wilfred Achthoven (aanv.)
Karel van Leuffen
Jos vd Berg
Jacques van Rooij
Gordon de Ruijg
Martijn Volkers

[/column][column size=”one-third”]Zondag Gemengd 18+ team 1

3e klasse afdeling 4464

Roy Hartsuiker
Alex vd Linde
Jacques Dekker (aanv.)
Miranda Houthuijsen
Pauline Janssen
José Dekker

[/column][column size=”one-third”]Zondag Gemengd 18+ team 2

4e klasse afdeling 4471

Sawita Autar (aanv.)
Lilian Minne
Monica Minne
Remi Muller
Arne Veenstra
Gerben Leinenga

[/column][column size=”one-third” last=”true”]Zondag Herendubbel 35+

1ste klasse afdeling 4651

Alon Jas
Gerry Messchaert
Rob de Wit
Jan Siebring (aanv.)
Cor de Ridder
Hans Jonker

[/column][column size=”one-third”]Zondag Gemengddubbel 35+ team 1

2e klasse afdeling 4707

Rein Visser (aanv.)
Ada Mantel
Trudy Schoone
Joke Visser
Rob Autar
Erwin Croon

[/column][column size=”one-third”]Zondag Gemengddubbel 35+ team 2

3e klasse afdeling 4715

Bas Knoop (aanv.)
Jolanda Burgerding
Eva Paulik
Jeannette Damen
Gerrit Toenink
Ria Siebring

[/column][column size=”one-third” last=”true”]Zondag Gemengddubbel 35+ team 3

4e klasse afdeling 4722

Michelle Tingen (aanv.)
Esther Ranzijn
Astrid Müller
Cor Ranzijn
Chris Bakker
Luuk Bouma

[/column][column size=”one-third”]Zondag dames 21+

4e klasse afdeling 4522

Ramona Kriller (aanv.)
Astrid Messchaert
Agnes Boddéus
Ellen Dammes
Annemarije Zoutendijk
Inge Groot

[/column][column size=”one-third”]Zondag dames 21+

5e klasse afdeling 4535

Renate Schouten (aanv)
Ramona Hart
Lizzy Brugmans
Evelien Droog
Stephanie Nierop

[/column][column size=”one-third” last=”true”]Heren 17+ zaterdag team 1

2e klasse afdeling 9017

Jelle Groen (aanv.)
Jordi Putman
Donnie Putman
Jimmy Zandbergen
Jan Chris Siegers

[/column][column size=”one-third”]Heren 17+ – zaterdag team 2

5e klasse afdeling 9087

Piet Groen
Vinod Autar (aanv.)
Robert van Beek
Mart Wieland
Kevin Lang
Bert Meulenberg

[/column][column size=”one-third”]Heren 17+- zaterdag team 3

6e klasse afdeling 9121

Richard Minne
Alex Hijnen (aanv.)
Martin Haubrich
Martijn Klein Woolthuis
Martijn de Leeuw
Marcel Groen

[/column][column size=”one-third” last=”true”]Dames 17+ zaterdag team 1

2e klasse afdeling 9618

Denise Bijlsma
Kirsten Bijlsma
Sandy Kessing
Betty Haubrich

Kelly Jonker
Charlotte Verwey (aanv.)

[/column]
TV De Balletuin
Right Menu Icon