Toernooien in de Regio

Een overzicht van toernooien in de regio waar je je als tennisliefhebber voor kunt inschrijven.

Klopt er iets niet of ontbreekt uw toernooi? Geef het door via redactie@balletuin.nl

Datum Club Plaats Toernooinaam Inschrijven
10-06-2017 t/m 18-06-2017 TV 't Gouwtje Midwoud Westfries Kunstgrastoernooi Toernooi.nl
10-06-2017 t/m 18-06-2017 T.V. de Zeevangspelers Oosthuizen 34e Gebr. Wouda Krommert Toernooi Toernooi.nl
10-06-2017 t/m 18-06-2017 T.C. Ursem Ursem Gouden Tulp Toernooi Toernooiklapper.nl
17-06-2017 t/m 25-06-2017 TV Hoorn Hoorn Kaap Hoorn Toernooi Toernooi.nl
20-06-2017 t/m 26-06-2017 T.C. Middenmeer Middenmeer Middenmeer Open Toernooi Toernooi.nl
20-06-2017 t/m 26-06-2017 E.T.C. Enkhuizen Enkhuizen Enkhuizen Toernooiklapper.nl
24-06-2017 t/m 02-07-2017 T.V. Atlas Andijk Open Atlas Toernooi.nl
24-06-2017 t/m 02-07-2017 Koggenlandtoernooi De Goorn Koggenlandtoernooi Toernooiklapper.nl
01-07-2017 t/m 09-07-2017 T.V. Wognum Wognum Peter Ursem Mitsubishi Toernooi Toernooi.nl
01-07-2017 t/m 09-07-2017 TC Het Grootslag Grootebroek Grootslag Open 2017 Toernooi.nl
08-07-2017 t/m 16-07-2017 H.L.T.V. Juliana Hoorn Boekweit/Olie Tennis Toernooi Toernooi.nl
08-07-2017 t/m 16-07-2017 TV Abbekerk Abbekerk Noordekoggen Toernooi Toernooi.nl
18-07-2017 t/m 24-07-2017 T.V. Swaegh Zwaag Swaegh Open 2017 Toernooi.nl
22-07-2017 t/m 30-07-2017 H.T.C. Santana Hoogkarspel Santaantje 2017 Toernooi.nl
22-07-2017 t/m 30-07-2017 T.V. de Drieban Hem Open Drieban Toernooi Toernooi.nl
29-07-2017 t/m 07-08-2017 T.V. de Hulk Hoorn t Theehuisje Bouchier Toernooi Toernooiklapper.nl
05-08-2017 t/m 13-08-2017 T.V. de Kaag Wervershoof WEA Open Kaagtoernooi Toernooiklapper.nl
12-08-2017 t/m 20-08-2017 L.T.C. Wings Oosterblokker Bangert Toernooi 2017 Toernooi.nl
19-08-2017 t/m 27-08-2017 't Woud Nibbixwoud t Woud Open Toernooi 2017 Toernooi.nl
27-08-2017 t/m 03-09-2017 T.V. Apollo De Goorn Suma Open Toernooi.nl
26-08-2017 t/m 03-09-2017 T.V. de Balletuin Zwaag Tuintoernooi Toernooi.nl
29-08-2017 t/m 04-09-2017 Medemblikker T.C. Medemblik Radboud Vermeulen Schildersbedrijf Toernooi.nl
02-09-2017 t/m 10-09-2017 T.V. de Berk Berkhout Het Slaaphuys Berkenslagtoernooi Toernooiklapper.nl
12-09-2017 t/m 18-09-2017 H.T.C. Santana Hoogkarspel Streker Tegelhuis Dubbeltoernooi Toernooi.nl
16-09-2017 t/m 24-09-2017 TV Abbekerk Abbekerk Noordekoggen Veteranentoernooi Toernooi.nl

Toernooiwinnaars 2017 van T.V. de Balletuin:

Tuintoernooi 2017

Tuintoernooi 2017

Het is een geslaagd Tuintoernooi geweest! Elke dag lekkere hapjes, een muzikale feestavond en enerverende finaledag.

De Tuintoernooi commissie bedankt alle deelnemers en vrijwilligers en graag tot volgend jaar!

Finales op Toernooi.nl Foto Album

Van 2 t/m 10 september heeft het Slaaphuys Berkenslag toernooi plaatsgevonden. Jacques Dekker en Stefan Schilder gingen in de Heren Dubbel 7 35+ met de beker naar huis.

In huize Dekker is het echter dubbel feest aangezien José Dekker samen met Irmgar de Gier de Dames Dubbel 6 35+ titel voor zich hebben opgeëist.

TV Berkhout

TV Berkhout

Jacques Dekker & Stefan Schilder

José Dekker & Irmgar de Gier

José Dekker & Irmgar de Gier

L.T.C. Wings

T.V. 't Woud

Bij zowel het toernooi van L.T.C. Wings in Oosterblokker als T.V. 't Woud heeft Anna Veer succes geboekt in de Dames Enkel 6 categorie.

Michael Fennis & Martijn de Leeuw toonden bij Wings aan het beste koppel te zijn in de Heren Dubbel 7. Anna, Michael en Martijn van harte gefeliciteerd!

Kampioen in de Dames Enkel 6:
Anne Veer (links)

Anna Veer & Ariadne Polderman

Anna Veer (l) & Ariadne Polderman (r)

Kampioen in de Heren Dubbel 7:
Michael Fennis & Martijn de Leeuw

20-08-2017 LTC Wings HD7 Paul Schaap & Peter Visser - Michael Fennis & Martijn de Leeuw

v.l.n.r.: Paul Schaap, Peter Visser, Michael Fennis en Martijn de Leeuw

 

Bij het toernooi van TV Swaegh hebben twee dubbelteams de finale gehaald en deze zelfs weten te winnen!

T.V. Swaegh

Kampioen in de Gemengd Dubbel 5: Anne van der Streek & Kelly Jonker

23-07-2017 TV Swaegh GD5 Kelly Jonker & Anne van der Streek

Kelly Jonker & Anne van der Streek

Kampioen in de Heren Dubbel 7 35+: Erwin Croon & Jerry Tonneman

Erwin Croon en Jerry Tonneman

Erwin Croon en Jerry Tonneman

beker

Kampioenen Voorjaarscompetitie 2017

2 van onze teams zijn kampioen geworden in de voorjaarscompetitie regio NoordWest:

Zaterdag gemengd 17+ 6e klasse, team 1:
Lilian Hijnen, Sawita Autar, Erwin Dekker, Anne v/d Streek

Zondag dames 17+ 5e klasse, team 2:
Eline Manshanden, Francis Dooper, Patricia Holla, Phyllis Kunst

Left Menu Icon
TV De Balletuin
Right Menu Icon