Thuiswedstrijden Teams Balletuin

Voorjaarscompetitie 2017

Op deze pagina vind je een overzicht van alle teams, data van de thuiswedstrijden en links naar de uitslagen en standen.

De KNLTB heeft twee sites waar deze uitslagen te vinden zijn: Mijn KNLTB en Teamkalender. De Teamkalender is beter geschikt voor de mobiel, op Mijn KNLTB zie je direct de stand.

Donderdag Morgen

3e klasse Dames dubbel 17+ (1323)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

13 april 10:00 Medemblikker T.C. 1
4 mei 10:00 T.C. Ursem 2
11 mei 10:00 Niedorper T.C. 2
1 juni 10:00 T.V. De drieban 2

Zaterdag (de hele dag)

Heren 1Heren 2Gemengd 1Gemengd 2Dames 1Dames 2

4e klasse Heren 17+ (9063)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

15 april 14:00 T.V. Wognum 3
6 mei 13:30 T.V. 't Woud 2
13 mei 13:30 T.V. Hoorn 1

6e klasse Heren 17+ (9128)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 2

8 april 10:00 T.V. Wognum 5
29 april 10:00 T.V. De Kaag 3
20 mei 10:00 T.V. 't Woud 3
27 mei 12:00 T.C. Het Grootslag 3

Heren 2 zaterdag

Heren 2 zaterdag

6e klasse Gemengd 17+ (9385)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

15 april 12:00 T.V. Akersloot 1
6 mei 11:30 T.V. De Gouw 3
13 mei 11:30 L.T.C. Anonymous 1

6e klasse Gemengd 17+ (9389)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 2

8 april 12:30 T.C. Kattenlaan 8
29 april 11:30 L.T.C. Festina 11
20 mei 13:30 A.L.T.C. de Algemene 4
27 mei 15:00 De Meer Tennis 9

1e klasse Dames 17+ (9608)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

15 april 10:00 T.V. Obdam 1
6 mei 10:00 T.C. 't Twiske 1
13 mei 10:00 T.V. Waarland 1
27 mei 10:30 T.C. Langedijk 1

4e klasse Dames 17+ (9650)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 2

29 april 13:30 T.V. Wognum 2
20 mei 11:30 T.V. Swaegh 1
27 mei 9:00 T.V. Hoorn 3

Zondag (de hele dag)

Dames 1Dames 2Heren Dubbel 35+Gemengd Dubbel 35+ 1Gemengd Dubbel 35+ 2Gemengd Dubbel 35+ 38 & 9 competitie

4e klasse Dames 17+ (4522)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

17 april 9:30 T.V. Hoog-Op 4
7 mei 9:30 T.V. Westzaan 1
14 mei 9:30 T.V. Heb Durf 1

5e klasse Dames 17+ (4528)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 2

9 april 9:30 T.C. De Kogge 2
14 mei 9:30 T.V. Wognum 2
28 mei 11:30 T.C. Het Grootslag 1

1e klasse Heren dubbel 35+ (4651)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

9 april 11:30 Koedijker Tennisvereniging 2
30 april 10:30 T.C. 't Twiske 1
21 mei ... Koedijker Tennisvereniging 1
28 mei ... Helderse T.C. 1

2e klasse Gemengd dubbel 35+ (4707)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

17 april 11:00 T.C. Egmond aan Zee 1
7 mei 11:00 T.V. Neckslag 1
21 mei 10:00 T.C. 't Twiske 2

3e klasse Gemengd dubbel 35+ (4714)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 2

9 april 13:30 T.V. Zaansport 1
30 april 11:30 T.V. Elckerlyc 1
21 mei 11:30 T.V. De Cromme Bal 1

3e klasse Gemengd dubbel 35+ (4713)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 3

17 april 13:00 T.V. Warmenhuizen 1
7 mei 12:30 T.V. Hoog-Op 1
14 mei 11:30 M.S.V. Zeemacht 1

Open klasse 8&9 competitie (5008)
Teamkalender | Mijn KNLTB

T.V. De Balletuin 1

9 april 15:30 T.V. De Hulk 1
30 april 15:30 T.V. Hoorn 1
21 mei 15:30 L.T.C. Wings-Blokker 1
28 mei 15:30 T.V. De Drieban 1

Left Menu Icon
TV De Balletuin
Right Menu Icon